Search
Advertisement
  • Zdrowe odchudzanie, czyli w jaki sposób dbać o zdrową dietę

    Zdrowe odchudzanie, czyli w jaki sposób dbać o zdrową dietę

    Dieta to kapitalny sposób na stracenie paru kilogramów. Jednakże poprawne odchudzanie się wymaga stosowania się do paru reguł. Jeśli zależy ci na swoim zdrowiu to musisz odchudzać się ostrożnie – wiele osób rozpoczyna się głodzić, niemniej to może prowadzić do niesłychanie poważnych kłopotów ze zdrowiem. Pamiętaj więc o kilku niezwykle istotnych poradach, jakie pomogą ci …Read More »
  • Towary wyglądające jak dietetyczne

    Towary wyglądające jak dietetyczne

    Chcąc zrzucić zbędne kilogramy wybieramy w sklepach tak zwane dietetyczne jedzenie. W większości przypadków towary te posiadają charakterystyczne opakowania oraz nazwy. Znaczenie mają tutaj nie tylko płatki śniadaniowe oraz drobne przekąski. Często spotykamy również majonezy beztłuszczowe oraz soki bez konserwantów oraz niezbogacane smakowo. Prawda wygląda jednak trochę inaczej, wygląd nie może być powodem dla którego …Read More »

SAP hana dla dużych firm

Specjalne oprogramowanie dla firm obecnie stosowane jest w niemal każdym przedsiębiorstwie. Systemy zaprojektowane z myślą o kierowaniu biznesem znacznie ułatwiają pracę, ale też są niezwykle przydatne jeśli chodzi o proces zarządzania. Stały dostęp do aktualizowanych danych gwarantuje możliwość optymalnego gospodarowania zasobami oraz opracowywanie dalszych kierunków rozwoju. Oczywiście system informatyczny powinien być wybierany z uwzględnieniem konkretnych potrzeb.

W dużych przedsiębiorstwach problemem nierzadko bywają zbyt małe moce obliczeniowe. Korporacje często korzystają w tym samym czasie z wielu programów, a wykonywanie jednocześnie wielu skomplikowanych operacji wpływa na ich spowolnienie. Wdrożenie SAP hana może te problemy rozwiązań.

SAP hana to platforma najnowszej generacji, która umożliwia gromadzenie i zarządzanie danymi w pamięci operacyjnej a nie na dysku. Jakie zalety ma to rozwiązanie? Przede wszystkim pozwala ono na znaczne zwiększenie mocy obliczeniowych, a co za tym idzie – przyspieszenie wykonywanych czynności i usprawnienie pracy w przedsiębiorstwie. Aplikacja SAP hana może funkcjonować jako niezależna hurtownia danych, w której zgromadzone zostaną duże ilości informacji.

Jeśli zaś zajdzie taka potrzeba, możliwe jest także zintegrowanie jej z innymi modułami systemu SAP. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzi się ona w przypadku dużych przedsiębiorstw pracujących z wieloma danymi i na licznych systemach komputerowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na https://gazetawroclawska.pl/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach/ar/12896403.

.