Search
Advertisement
  • Kolonoskopia

    Kolonoskopia

    Czasem gdy badania są nie do końca przekonujące, lekarz może zgłosić pewne zastrzeżenia oraz poprawki, które tak naprawdę pozwolą nam ocenić stan chorego. Jednym z takich badań dodatkowych na pewno jest kolonoskopia. Jest to nic innego jak tak naprawdę odpowiednie badanie jelita grubego specjalną kamerą, czy też aparatem. Kolonoskopia to nic innego jak giętka rurka …Read More »
  • Kilka słów o odchudzaniu, czyli jak dbać o prawidłową dietę

    Kilka słów o odchudzaniu, czyli jak dbać o prawidłową dietę

    Dieta to idealny sposób na stracenie paru kilogramów. Jednak odchudzanie się wcale nie jest takie bezproblemowe, tym bardziej, iż trzeba to robić z głową. Jeżeli zależy ci na swoim zdrowiu to musisz odchudzać się rozsądnie – multum osób zaczyna się głodzić, co wiąże się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Pamiętaj więc o kilku niezmiernie ważkich poradach, …Read More »

Nieodzowne wsparcie w biznesie – SAP Maintenance

Po wdrożeniu systemu SAP do własnego przedsiębiorstwa, warto zastanowić się jeszcze nad rozszerzeniem systemu, a dokładniej mówiąc – SAP Maintenance. Jest to rewelacyjne wsparcie technicznej serwisowe pochodzące od samego producenta, który nie chciał, by przedsiębiorcy zostali z późniejszymi problemami sami. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie, ponieważ wtedy można mieć pewność, że wszelkie awarie zostaną szybko zgłoszone i naprawione.

Administrowanie zewnętrzne czy wewnętrzne?

Administrowanie systemami SAP można rozwiązać na dwa sposoby. Jednym z nich jest pozostawienie tego obowiązku we własnym dziale IT. Drugim rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania zewnętrznej firmie outsourcingowej. Firma ta często jest jednocześnie partnerem SAP, czego przykładem jest chociażby firma HICRON.

Zewnętrzny administrator systemu SAP może zaoferować dwie opcje wsparcia: podstawową oraz rozszerzoną. Jeżeli przedsiębiorstwo potrzebuje częstego wsparcia, 24/7, wtedy lepiej pokusić się o te drugą opcję. Zainteresowanych zapraszamy na artykuł, w którym można dowiedzieć się znacznie więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca,13305079/

Utrzymanie systemu SAP – coroczna licencja czy coś więcej?

Na utrzymanie systemu SAP składa się opłata za doroczną licencję, ale to nie wszystko. Rozszerzenie dla systemu jest droższe od zwykłej licencji, jednak przynosi wiele korzyści – wsparcie przedsiębiorstwa, szybki czas reakcji na problem, a do tego fantastyczne szkolenia, które pozwalają poszerzyć wiedzę i podnieść jakość i zyski firmy.

.